Синалко Форум


Добредојдовте на Синалко Форумот!
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Видете ги мислењата без одговор
 

Компјутери и технологија

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Мобилни телефон и телефонија

Рецензии и дискусии за мобилни телефони, рингтонови, логоа, позадини...
48Пон Апр 07, 2008 4:58 pm
Синалко Која е најдобра марка за вас мобилни ?
Нема нови мислења

Веп дизај и развој

Новости, интересни алатки, рецензии на нови страници и секакви информации во врска со web developing.
212Вто Ное 23, 2010 2:35 am
Loreana Како да направите веб-страна ?
Нема нови мислења

Интернет и мрежи

Интернет провајдери, нови понуди, помош околу изведување на WAN и LAN решенија.
718Нед Апр 06, 2008 6:27 pm
Синалко Програма од која може да Downloadirate  песни , клипови и слично ..
Нема нови мислења

Хардвер

Дискусии и информации околу секаков вид хардвер и новитети.
36Саб Апр 05, 2008 2:33 pm
mafijas Каков принтер користите ?   имате / немате
Нема нови мислења

Игри

Најновите игрици, рецензии, мислења, совети...
1743Пон Апр 07, 2008 11:54 pm
Синалко Турнир Дота  ( 1 вс 1 )
.Нема нови мислења

Counter-Strike

Сé за Кантер Страјк.
720Пон Апр 07, 2008 7:40 pm
mafijas Која кантер ја играте ?
.Нема нови мислења

Warcraft The Frozen Throne

Сé за Варграфт Фрозен Троун играта.
512Пон Апр 07, 2008 11:54 pm
Синалко Турнир Дота  ( 1 вс 1 )
Компјутери и технологија Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен