Синалко Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Синалко Форум

Добредојдовте на Синалко Форумот!
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Турнир Дота ( 1 вс 1 )

Go down 
АвторПорака
Синалко
Администратор
Администратор
Синалко

Број на мислења : 276
Join date : 2008-04-02
Age : 27
Местолокација : Струмица

Турнир Дота ( 1 вс 1 ) Empty
ПишувањеПредмет: Турнир Дота ( 1 вс 1 )   Турнир Дота ( 1 вс 1 ) EmptyПет Апр 04, 2008 8:24 pm

можам да ви организирам Дота турнир само доколку имате бател нет кој има бател нет нека се пријавува за дота ке има турнир ...
Вратете се на почетокот Go down
http://www.sinalco.macedonianforum.net
mafijas
Администратор
Администратор
mafijas

Број на мислења : 148
Join date : 2008-04-02
Age : 26
Местолокација : Strumica

Турнир Дота ( 1 вс 1 ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Турнир Дота ( 1 вс 1 )   Турнир Дота ( 1 вс 1 ) EmptyСаб Апр 05, 2008 8:03 pm

Кој ке го организира Јас ке се пријавам и Колко ке биде првата награда ?? Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Синалко
Администратор
Администратор
Синалко

Број на мислења : 276
Join date : 2008-04-02
Age : 27
Местолокација : Струмица

Турнир Дота ( 1 вс 1 ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Турнир Дота ( 1 вс 1 )   Турнир Дота ( 1 вс 1 ) EmptyНед Апр 06, 2008 6:31 pm

mafijas напиша:
Кој ке го организира Јас ке се пријавам и Колко ке биде првата награда ?? Very Happy Very Happy
барем да има 5 души ... тука што имат бател нет.. јас ке го огранизирам не му га секирајте.... само д аима 5 души барем и бател нет.....
Вратете се на почетокот Go down
http://www.sinalco.macedonianforum.net
Wacky
Администратор
Администратор
Wacky

Број на мислења : 24
Join date : 2008-04-02
Age : 27
Местолокација : Струмица

Турнир Дота ( 1 вс 1 ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Турнир Дота ( 1 вс 1 )   Турнир Дота ( 1 вс 1 ) EmptyПон Апр 07, 2008 11:37 pm

Па океј, вака сега, се пријавувам за идеата на Борче, ама и ќе сум заедно со него во Организацијата, ако дозволи тој.
Борче пиши овде ако може јас и ти да го организираме турнирот..
Вратете се на почетокот Go down
https://sinalco.macedonianforum.net
Синалко
Администратор
Администратор
Синалко

Број на мислења : 276
Join date : 2008-04-02
Age : 27
Местолокација : Струмица

Турнир Дота ( 1 вс 1 ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Турнир Дота ( 1 вс 1 )   Турнир Дота ( 1 вс 1 ) EmptyПон Апр 07, 2008 11:54 pm

Може само најди играчи нека дојдат овде на форумов ... ?
ајде ... викај
Вратете се на почетокот Go down
http://www.sinalco.macedonianforum.net
Sponsored content
Турнир Дота ( 1 вс 1 ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Турнир Дота ( 1 вс 1 )   Турнир Дота ( 1 вс 1 ) Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Турнир Дота ( 1 вс 1 )
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Синалко Форум :: Компјутери и технологија :: Игри :: Warcraft The Frozen Throne-
Отиди до: