Синалко Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Синалко Форум

Добредојдовте на Синалко Форумот!
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Која е најдобра марка за вас мобилни ?

Go down 
АвторПорака
Синалко
Администратор
Администратор
Синалко

Број на мислења : 276
Join date : 2008-04-02
Age : 27
Местолокација : Струмица

Која е најдобра марка за вас мобилни ? Empty
ПишувањеПредмет: Која е најдобра марка за вас мобилни ?   Која е најдобра марка за вас мобилни ? EmptyПон Апр 07, 2008 4:58 pm

Сони Ериксон и Самсонг
Вратете се на почетокот Go down
http://www.sinalco.macedonianforum.net
 
Која е најдобра марка за вас мобилни ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Синалко Форум :: Компјутери и технологија :: Мобилни телефон и телефонија-
Отиди до: