Синалко Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Синалко Форум

Добредојдовте на Синалко Форумот!
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Капа или Шешир ?

Go down 
АвторПорака
Синалко
Администратор
Администратор
Синалко

Број на мислења : 276
Join date : 2008-04-02
Age : 27
Местолокација : Струмица

Капа или Шешир ? Empty
ПишувањеПредмет: Капа или Шешир ?   Капа или Шешир ? EmptyПон Апр 07, 2008 6:06 pm

Капаааа..... вие ?
Вратете се на почетокот Go down
http://www.sinalco.macedonianforum.net
Wacky
Администратор
Администратор
Wacky

Број на мислења : 24
Join date : 2008-04-02
Age : 27
Местолокација : Струмица

Капа или Шешир ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Капа или Шешир ?   Капа или Шешир ? EmptyПон Апр 07, 2008 10:52 pm

Капа..
Вратете се на почетокот Go down
https://sinalco.macedonianforum.net
mafijas
Администратор
Администратор
mafijas

Број на мислења : 148
Join date : 2008-04-02
Age : 26
Местолокација : Strumica

Капа или Шешир ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Капа или Шешир ?   Капа или Шешир ? EmptyСаб Апр 12, 2008 2:25 pm

Па капа ....
Вратете се на почетокот Go down
Синалко
Администратор
Администратор
Синалко

Број на мислења : 276
Join date : 2008-04-02
Age : 27
Местолокација : Струмица

Капа или Шешир ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Капа или Шешир ?   Капа или Шешир ? EmptyВто Апр 15, 2008 7:51 pm

а зошто не Шешир ? Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.sinalco.macedonianforum.net
Sponsored content
Капа или Шешир ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Капа или Шешир ?   Капа или Шешир ? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Капа или Шешир ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Синалко Форум :: Живот :: Мода и убавина-
Отиди до: