Синалко Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Синалко Форум

Добредојдовте на Синалко Форумот!
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Колку пати јадете на ден !?

Go down 
АвторПорака
Синалко
Администратор
Администратор
Синалко

Број на мислења : 276
Join date : 2008-04-02
Age : 27
Местолокација : Струмица

Колку пати јадете на ден !? Empty
ПишувањеПредмет: Колку пати јадете на ден !?   Колку пати јадете на ден !? EmptyПон Апр 07, 2008 6:18 pm

па по 3-4 пати јадам ... понегогаш и повеке ...
а вие ?
Вратете се на почетокот Go down
http://www.sinalco.macedonianforum.net
 
Колку пати јадете на ден !?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Синалко Форум :: Живот :: Здравје-
Отиди до: