Синалко Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Синалко Форум

Добредојдовте на Синалко Форумот!
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Гледате вести

Go down 
АвторПорака
Синалко
Администратор
Администратор
Синалко

Број на мислења : 276
Join date : 2008-04-02
Age : 27
Местолокација : Струмица

Гледате вести Empty
ПишувањеПредмет: Гледате вести   Гледате вести EmptyВто Апр 08, 2008 5:51 pm

јас чат-пат Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.sinalco.macedonianforum.net
 
Гледате вести
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Синалко Форум :: Македонија и Свет :: Политика и вести-
Отиди до: