Синалко Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Синалко Форум

Добредојдовте на Синалко Форумот!
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Кој се плаши од темнина и зошто ?

Go down 
АвторПорака
Синалко
Администратор
Администратор
Синалко

Број на мислења : 276
Join date : 2008-04-02
Age : 27
Местолокација : Струмица

Кој се плаши од темнина и зошто ? Empty
ПишувањеПредмет: Кој се плаши од темнина и зошто ?   Кој се плаши од темнина и зошто ? EmptyЧет Апр 03, 2008 12:35 am

Јас искрено не се плашам од темнина ... освен некој ако заеба да се крие и да изиграва дух инаку вака да си одам низ темнина не се плашам .. Smile ако излезе некој ке бегаш ако те нападнат догај ке се посерам Smile santa
Вратете се на почетокот Go down
http://www.sinalco.macedonianforum.net
TRaJcHE*

TRaJcHE*

Број на мислења : 71
Join date : 2008-04-03
Age : 26
Местолокација : Струмица

Кој се плаши од темнина и зошто ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој се плаши од темнина и зошто ?   Кој се плаши од темнина и зошто ? EmptyЧет Апр 03, 2008 11:58 pm

Од темнина немам страх..ама ја тка некој луд да те уплаше,ќе се скрии зад некоо грмушка и...
Вратете се на почетокот Go down
mafijas
Администратор
Администратор
mafijas

Број на мислења : 148
Join date : 2008-04-02
Age : 26
Местолокација : Strumica

Кој се плаши од темнина и зошто ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој се плаши од темнина и зошто ?   Кој се плаши од темнина и зошто ? EmptyСаб Апр 05, 2008 7:42 pm

Па од темнина не се плашам ама ако некој така ме загони е тогаш ....... clown
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Кој се плаши од темнина и зошто ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој се плаши од темнина и зошто ?   Кој се плаши од темнина и зошто ? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој се плаши од темнина и зошто ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Синалко Форум :: Живот :: Филозофија и психологија-
Отиди до: