Синалко Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Синалко Форум

Добредојдовте на Синалко Форумот!
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Дали постите (кога , како , зошто )

Go down 
АвторПорака
Синалко
Администратор
Администратор
Синалко

Број на мислења : 276
Join date : 2008-04-02
Age : 27
Местолокација : Струмица

Дали постите (кога , како , зошто ) Empty
ПишувањеПредмет: Дали постите (кога , како , зошто )   Дали постите (кога , како , зошто ) EmptyЧет Апр 03, 2008 12:38 am

Јас лично никојпат не постам не ни ги знам постапикте како се пости знам оти не треба да се јаде мрсно .. bounce
Вратете се на почетокот Go down
http://www.sinalco.macedonianforum.net
TRaJcHE*

TRaJcHE*

Број на мислења : 71
Join date : 2008-04-03
Age : 26
Местолокација : Струмица

Дали постите (кога , како , зошто ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали постите (кога , како , зошто )   Дали постите (кога , како , зошто ) EmptyПет Апр 04, 2008 12:00 am

Лол...ја не постам!
Вратете се на почетокот Go down
mafijas
Администратор
Администратор
mafijas

Број на мислења : 148
Join date : 2008-04-02
Age : 26
Местолокација : Strumica

Дали постите (кога , како , зошто ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали постите (кога , како , зошто )   Дали постите (кога , како , зошто ) EmptyПет Апр 04, 2008 2:18 pm

Па нема Шанси да постам Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Дали постите (кога , како , зошто ) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали постите (кога , како , зошто )   Дали постите (кога , како , зошто ) Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали постите (кога , како , зошто )
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Синалко Форум :: Живот :: Религија-
Отиди до: