Синалко Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Синалко Форум

Добредојдовте на Синалко Форумот!
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 играње ПИКАДО

Go down 
АвторПорака
Синалко
Администратор
Администратор
Синалко

Број на мислења : 276
Join date : 2008-04-02
Age : 27
Местолокација : Струмица

играње ПИКАДО Empty
ПишувањеПредмет: играње ПИКАДО   играње ПИКАДО EmptyЧет Апр 03, 2008 1:32 am

Па често играм пикадо со другарите... а вие ?
Вратете се на почетокот Go down
http://www.sinalco.macedonianforum.net
TRaJcHE*

TRaJcHE*

Број на мислења : 71
Join date : 2008-04-03
Age : 26
Местолокација : Струмица

играње ПИКАДО Empty
ПишувањеПредмет: Re: играње ПИКАДО   играње ПИКАДО EmptyПет Апр 04, 2008 12:09 am

Порано играв во КИНГ кај старата автобуска..сега не играм
Вратете се на почетокот Go down
mafijas
Администратор
Администратор
mafijas

Број на мислења : 148
Join date : 2008-04-02
Age : 26
Местолокација : Strumica

играње ПИКАДО Empty
ПишувањеПредмет: Re: играње ПИКАДО   играње ПИКАДО EmptyСаб Апр 05, 2008 2:25 pm

Па пикадо сум играл еден до два пати не се сеќавам само во АС и не знам ного да играм
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
играње ПИКАДО Empty
ПишувањеПредмет: Re: играње ПИКАДО   играње ПИКАДО Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
играње ПИКАДО
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Синалко Форум :: Забава и култура :: Хоби-
Отиди до: