Синалко Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Синалко Форум

Добредојдовте на Синалко Форумот!
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Кој е најубав јазик според вас ?

Go down 
АвторПорака
Синалко
Администратор
Администратор
Синалко

Број на мислења : 276
Join date : 2008-04-02
Age : 27
Местолокација : Струмица

Кој е најубав јазик според вас ? Empty
ПишувањеПредмет: Кој е најубав јазик според вас ?   Кој е најубав јазик според вас ? EmptyЧет Апр 03, 2008 10:50 am

според мене би сакал да знам Француски и Англиски ... ама не знам Sad Sad Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.sinalco.macedonianforum.net
TRaJcHE*

TRaJcHE*

Број на мислења : 71
Join date : 2008-04-03
Age : 26
Местолокација : Струмица

Кој е најубав јазик според вас ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најубав јазик според вас ?   Кој е најубав јазик според вас ? EmptyПет Апр 04, 2008 12:19 am

Англиски...Најмногу се користи,и најмногу ми врва:Р
Вратете се на почетокот Go down
mafijas
Администратор
Администратор
mafijas

Број на мислења : 148
Join date : 2008-04-02
Age : 26
Местолокација : Strumica

Кој е најубав јазик според вас ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најубав јазик според вас ?   Кој е најубав јазик според вас ? EmptyПет Апр 04, 2008 7:55 pm

НајМногу ми се аресе Рускиот јазик интересен е Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Wacky
Администратор
Администратор
Wacky

Број на мислења : 24
Join date : 2008-04-02
Age : 27
Местолокација : Струмица

Кој е најубав јазик според вас ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најубав јазик според вас ?   Кој е најубав јазик според вас ? EmptyПет Апр 04, 2008 10:34 pm

mafijas напиша:
НајМногу ми се аресе Рускиот јазик интересен е Very Happy
Сличен е на Македонскиот!
Бтв омилен јазик Англиски.
Вратете се на почетокот Go down
https://sinalco.macedonianforum.net
mafijas
Администратор
Администратор
mafijas

Број на мислења : 148
Join date : 2008-04-02
Age : 26
Местолокација : Strumica

Кој е најубав јазик според вас ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најубав јазик според вас ?   Кој е најубав јазик според вас ? EmptyСаб Апр 05, 2008 7:57 pm

Wacky напиша:
mafijas напиша:
НајМногу ми се аресе Рускиот јазик интересен е Very Happy
Сличен е на Македонскиот!
Бтв омилен јазик Англиски.
Па да сличен е и интаресен а и Англискиот е добар мислам за секаде ти треба кај и да одиш
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Кој е најубав јазик според вас ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најубав јазик според вас ?   Кој е најубав јазик според вас ? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој е најубав јазик според вас ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Синалко Форум :: Забава и култура :: Уметноста, литературата, јазикот-
Отиди до: