Синалко Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Синалко Форум

Добредојдовте на Синалко Форумот!
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Програма од која може да Downloadirate песни , клипови и слично ..

Go down 
АвторПорака
Синалко
Администратор
Администратор
Синалко

Број на мислења : 276
Join date : 2008-04-02
Age : 27
Местолокација : Струмица

Програма од која може да Downloadirate  песни , клипови и слично .. Empty
ПишувањеПредмет: Програма од која може да Downloadirate песни , клипови и слично ..   Програма од која може да Downloadirate  песни , клипови и слично .. EmptyЧет Апр 03, 2008 11:20 am

за мене најдобра е АРЕС , и може и ЛИМВИРЕ само треба да имаш добар антивирус оти може да повлечеш некој ... поззз
Вратете се на почетокот Go down
http://www.sinalco.macedonianforum.net
TRaJcHE*

TRaJcHE*

Број на мислења : 71
Join date : 2008-04-03
Age : 26
Местолокација : Струмица

Програма од која може да Downloadirate  песни , клипови и слично .. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Програма од која може да Downloadirate песни , клипови и слично ..   Програма од која може да Downloadirate  песни , клипови и слично .. EmptyПет Апр 04, 2008 12:25 am

Бор4е те поддржувам..и на мене АРЕС
Вратете се на почетокот Go down
mafijas
Администратор
Администратор
mafijas

Број на мислења : 148
Join date : 2008-04-02
Age : 26
Местолокација : Strumica

Програма од која може да Downloadirate  песни , клипови и слично .. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Програма од која може да Downloadirate песни , клипови и слично ..   Програма од која може да Downloadirate  песни , клипови и слично .. EmptyСаб Апр 05, 2008 2:32 pm

TRaJcHE* напиша:
Бор4е те поддржувам..и на мене АРЕС
Па арес е добра ама и таа БеарСхаре е добра а и лимевире
Вратете се на почетокот Go down
Синалко
Администратор
Администратор
Синалко

Број на мислења : 276
Join date : 2008-04-02
Age : 27
Местолокација : Струмица

Програма од која може да Downloadirate  песни , клипови и слично .. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Програма од која може да Downloadirate песни , клипови и слично ..   Програма од која може да Downloadirate  песни , клипови и слично .. EmptyНед Апр 06, 2008 6:27 pm

http://aresgalaxy.sourceforge.net/ - Арес ( download)
http://www.toggle.com/lv/group/view/kl26818/BearShare.htm -Беар Шаре (download)

уживајте
Вратете се на почетокот Go down
http://www.sinalco.macedonianforum.net
Sponsored content
Програма од која може да Downloadirate  песни , клипови и слично .. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Програма од која може да Downloadirate песни , клипови и слично ..   Програма од која може да Downloadirate  песни , клипови и слично .. Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Програма од која може да Downloadirate песни , клипови и слично ..
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Синалко Форум :: Компјутери и технологија :: Интернет и мрежи-
Отиди до: