Синалко Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Синалко Форум

Добредојдовте на Синалко Форумот!
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Каков принтер користите ? имате / немате

Go down 
АвторПорака
Синалко
Администратор
Администратор
Синалко

Број на мислења : 276
Join date : 2008-04-02
Age : 27
Местолокација : Струмица

Каков принтер користите ?   имате / немате Empty
ПишувањеПредмет: Каков принтер користите ? имате / немате   Каков принтер користите ?   имате / немате EmptyЧет Апр 03, 2008 11:25 am

јас немам принтер а лагам да си купувам .. вие ?
Вратете се на почетокот Go down
http://www.sinalco.macedonianforum.net
mafijas
Администратор
Администратор
mafijas

Број на мислења : 148
Join date : 2008-04-02
Age : 26
Местолокација : Strumica

Каков принтер користите ?   имате / немате Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков принтер користите ? имате / немате   Каков принтер користите ?   имате / немате EmptyСаб Апр 05, 2008 2:33 pm

Принтер имав порано и беше БРОТХЕр марка ама сеа немам
Вратете се на почетокот Go down
 
Каков принтер користите ? имате / немате
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Синалко Форум :: Компјутери и технологија :: Хардвер-
Отиди до: