Синалко Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Синалко Форум

Добредојдовте на Синалко Форумот!
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Италијанско првенство

Go down 

Кој ке биде прв во италијанското првенство ?
Интер
Италијанско првенство Vote_lcap20%Италијанско првенство Vote_rcap
 20% [ 1 ]
Рома
Италијанско првенство Vote_lcap20%Италијанско првенство Vote_rcap
 20% [ 1 ]
Јувентус
Италијанско првенство Vote_lcap60%Италијанско првенство Vote_rcap
 60% [ 3 ]
Милан
Италијанско првенство Vote_lcap0%Италијанско првенство Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Фиорентина
Италијанско првенство Vote_lcap0%Италијанско првенство Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Друга
Италијанско првенство Vote_lcap0%Италијанско првенство Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 5
 

АвторПорака
Синалко
Администратор
Администратор
Синалко

Број на мислења : 276
Join date : 2008-04-02
Age : 27
Местолокација : Струмица

Италијанско првенство Empty
ПишувањеПредмет: Италијанско првенство   Италијанско првенство EmptyЧет Апр 03, 2008 7:32 pm

Јас лично сум за Јувентус ... па кажете нешто за италијанското првенство за кој сте кој ке биди прв.. инт инт...

според мене ке биде прва РОМА бидејки само 3 бода бега инт.. и рома е во форма !!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.sinalco.macedonianforum.net
mafijas
Администратор
Администратор
mafijas

Број на мислења : 148
Join date : 2008-04-02
Age : 26
Местолокација : Strumica

Италијанско првенство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Италијанско првенство   Италијанско првенство EmptyСаб Апр 05, 2008 2:36 pm

Па и јас навивам за Јувентус и за тава за него и гласах Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Синалко
Администратор
Администратор
Синалко

Број на мислења : 276
Join date : 2008-04-02
Age : 27
Местолокација : Струмица

Италијанско првенство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Италијанско првенство   Италијанско првенство EmptyНед Апр 06, 2008 6:34 pm

mafijas напиша:
Па и јас навивам за Јувентус и за тава за него и гласах Very Happy

lelelel ШТО ПРАВИТЕ ЈУВЕНТУС НЕМА ШАНСИ ИАКО НАВИВАМ ЗА НИХ ...
Вратете се на почетокот Go down
http://www.sinalco.macedonianforum.net
Sponsored content
Италијанско првенство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Италијанско првенство   Италијанско првенство Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Италијанско првенство
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Синалко Форум :: Спорт :: Фудбал-
Отиди до: