Синалко Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Синалко Форум

Добредојдовте на Синалко Форумот!
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Хокеј - HNL

Go down 

Дали пратиш хокеј?
Понекогаш
Хокеј - HNL Vote_lcap0%Хокеј - HNL Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Секогаш
Хокеј - HNL Vote_lcap0%Хокеј - HNL Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Не, Не ме занима
Хокеј - HNL Vote_lcap100%Хокеј - HNL Vote_rcap
 100% [ 2 ]
Чат-Пат
Хокеј - HNL Vote_lcap0%Хокеј - HNL Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 2
 

АвторПорака
Синалко
Администратор
Администратор
Синалко

Број на мислења : 276
Join date : 2008-04-02
Age : 27
Местолокација : Струмица

Хокеј - HNL Empty
ПишувањеПредмет: Хокеј - HNL   Хокеј - HNL EmptyЧет Апр 03, 2008 7:54 pm

јас не пратам хокеј а и не ме интересире ваков спорт
Вратете се на почетокот Go down
http://www.sinalco.macedonianforum.net
mafijas
Администратор
Администратор
mafijas

Број на мислења : 148
Join date : 2008-04-02
Age : 26
Местолокација : Strumica

Хокеј - HNL Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хокеј - HNL   Хокеј - HNL EmptyПет Апр 04, 2008 8:40 pm

Синалко напиша:
јас не пратам хокеј а и не ме интересире ваков спорт
И мене исто
Вратете се на почетокот Go down
Wacky
Администратор
Администратор
Wacky

Број на мислења : 24
Join date : 2008-04-02
Age : 27
Местолокација : Струмица

Хокеј - HNL Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хокеј - HNL   Хокеј - HNL EmptyПет Апр 04, 2008 10:42 pm

Синалко напиша:
јас не пратам хокеј а и не ме интересире ваков спорт
Па зошто си ја отворил темата..? На тој што го интересира за хокеј, сака податоци и слично нека си отвори тема.
Бтв, чим веке си ја отворил нека стои ...
Вратете се на почетокот Go down
https://sinalco.macedonianforum.net
Синалко
Администратор
Администратор
Синалко

Број на мислења : 276
Join date : 2008-04-02
Age : 27
Местолокација : Струмица

Хокеј - HNL Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хокеј - HNL   Хокеј - HNL EmptyНед Апр 06, 2008 6:36 pm

Wacky напиша:
Синалко напиша:
јас не пратам хокеј а и не ме интересире ваков спорт
Па зошто си ја отворил темата..? На тој што го интересира за хокеј, сака податоци и слично нека си отвори тема.
Бтв, чим веке си ја отворил нека стои ...
за да видам колку ги интересире лугето за хокејот... може некој ке не запознае ,,,со Хокеј
Вратете се на почетокот Go down
http://www.sinalco.macedonianforum.net
Sponsored content
Хокеј - HNL Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хокеј - HNL   Хокеј - HNL Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Хокеј - HNL
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Синалко Форум :: Спорт :: Останати сопртови-
Отиди до: